Верифицированный профиль
3
Года опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
16
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1787
Последний визит на сайт
2 дня назад
Мене звати Богдан, я менеджер компанії Arkada Estate
Натхненний, привітливий і досвідчений продавець нерухомості з енергією і пристрастю до своєї роботи.

Вмію слухати клієнтів та розуміти їх потреби, побажання та фінансові можливості. Моє завдання - забезпечити Вам відмінний сервіс і допомогти знайти найкращий варіант житла, відповідно до вимог.

Завдяки моїй професійності, я володію глибоким розумінням ринку нерухомості та його тенденцій. Я постійно оновлюю свої знання про, тренди та інновації у сфері нерухомості, щоб забезпечити своїм клієнтам найактуальнішу інформацію.

Мої ключові навички включають майстерне ведення переговорів, аналіз ринку, маркетинг і продаж. Я ефективно використовую свої комунікаційні вміння, щоб забезпечити відмінну взаємодію з клієнтами, а також з іншими агентами та фахівцями в галузі нерухомості.

Моя мета - забезпечити задоволення клієнтів і допомогти їм здійснити мрію про власне житло або комерційну нерухомість.

Продажа квартир (12)

  • Arkada Estate Agency
    73 000 $
    1 678 $/м²

    Європейська ул., 1

    1 комната
    44 / 12 / 12 м²
    этаж 5 из 9
    2018 год постройки
    2 дня назад
    1-кімнатна квартира | ЖК "Європейський City" | Івано-Франківськ Площа: 43,5 м2 Поверх: 5/10 Стан: - сучасний євроремонт - підлога: масив дуба - зоноване освітлення - санвузол: інсталяція, тропічний душ Планування: - кімната - кухня - санвузол Локація (до 500 м): садок, школа, магазини, ТРЦ, аптеки, банк, транспорт Додатково: - тиха частина міста - до річки орієнтовно 1 км - завести меблі, і можна заселятись
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    60 500 $
    904 $/м²

    Мира ул., 58а

    2 комнаты
    67 / 28 / 13 м²
    этаж 5 из 6
    2020 год постройки
    вчера
    Продається 2-кімнатна квартира в готовому будинку з усіма комунікаціями. Івано-Франківськ, район Гірка (вул. Миру) Поверх: 5 з 6 Площа: 66,9 м2 Переваги: - будинок зданий та заселений - малоповерхова забудова - закрита територія + відеоспостереження - цегляний будинок - газифікований Наповнення квартири: - підігрів підлоги - розведена електрика - встановлений газовий котел - напівсуха стяжка - якісна штукатурка стін - лічильники (газ, вода, світло) - всі комунікації підключені Локація: Поруч усе необхідне для життя - магазини, транспорт, школа, садок.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    95 000 $
    2 500 $/м²

    Бельведерская ул., 32-Б

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Бельведер
    ЖК А5
    1 комната
    38 / 14 / 12 м²
    этаж 12 из 13
    2024 год постройки
    вчера
    Стильна квартира з дизайнерським ремонтом у сучасному житловому комплексі від надійного забудовника. Ідеальний баланс естетики, комфорту та функціональності. - Продумане перепланування: максимум простору та світла - Панорамні вікна з відкритим видом на місто - Дизайнерський інтер’єр із якісних матеріалів - Тепла підлога + преміальний кварцвініл - Повна комплектація меблями та технікою (все нове) - Кондиціонер - Автономне опалення (дахова котельня з регулюванням) Будинок бізнес-класу: - сучасний ліфт - закрита, доглянута територія - підземний паркінг (є можливість придбати місце) 📍 Локація: центр міста Поруч озеро, магазини, школи, садочки та зручна транспортна розв’язка. Квартира, яка пі...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    115 000 $
    1 855 $/м²

    Микитинецкая ул., (Будинок)

    БЕЗ КОМИССИИ Майзли ЖК Provance Home
    2 комнаты
    62 / 32 / 18 м²
    этаж 3 из 11
    2024 год постройки
    вчера
    🔥 Стильна 2-кімнатна квартира + кухня-студія | Євроремонт | 3 поверх | Івано-Франківськ Продається сучасна та повністю укомплектована квартира в одному з найзручніших районів міста - вул. Незалежності (Майзлі). ✨ Основні переваги: • Площа - 62 м2 • Зручний 3 поверх із 10 • Функціональне планування • Дорогий, якісний євроремонт • Повністю готова до проживання 🔌 Квартира укомплектована всією необхідною технікою: холодильник, кондиціонер, пральна та сушильна машини, духова шафа, мікрохвильова піч, телевізор, посудомийна машина 🚗 Житловий комплекс бізнес-класу: • підземний паркінг • достатня кількість паркомісць • закритий дитячий майданчик • безпечна територія 📍 Локація, яка економить т...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    58 000 $
    638 $/м²

    Национальной Гвардии ул., 3а

    3 комнаты
    91 / 48 / 17 м²
    этаж 11 из 11
    2011 год постройки
    вчера
    Квартира цікава та точно варта уваги Краще оглядати вживу, високі стелі, є місця де 5м, а є де 6м і можна зробити другий рівень Характеристики: Площа: 90,9 м2 Поверх: 11/11 Ліфт працює (доїжджає до 10 поверху) Газове опалення Зданий та повністю обжитий Видова квартира з панорамою на місто Є відкритий балкон Підходить під державні програми / постанов
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    56 200 $
    835 $/м²

    Черновола ул., (Будинок 1)

    2 комнаты
    67 / 34 / 18 м²
    этаж 6 из 10
    2022 год постройки
    вчера
    2-кімнатна квартира в новобудові Характеристики: Площа: 67,3 м2 Кількість кімнат: 2 Поверх: 6/10 Стан: сирець Комунікації: вода, електроенергія, газ До парку ім. Т. Г. Шевченка - лише 5 хвилин пішки. Поруч уся необхідна інфраструктура: магазини, школи, садочки, транспорт. Будинок повністю збудований. У вартість квартири входить: - якісні вхідні двері - енергозберігаючі вікна - штукатурка стін - встановлені лічильники (світло, газ, вода) - запуск усіх комунікацій Квартира внутрішня, двостороння, зручний середній поверх - ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції.
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    48 999 $
    1 244 $/м²

    Заклинских ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Центр
    1 комната
    39 / 14 / 14 м²
    этаж 5 из 10
    вчера
    Продаж 1-кімнатної квартири в клубному будинку бізнес-класу вул. Панаса Мирного Характеристики: • Поверх: 5/9 • Площа: 39,4 м² • Планування: кухня-студія з балконом + окрема спальня + санвузол • Індивідуальне газове опалення Про будинок: • Клубний будинок бізнес-класу • Закрита територія • Підземний паркінг з ліфтом • Дизайнерські холи • Здача - 4-й квартал 2026 року Локація: • Парк «Військових Ветеранів» • ТЦ A7, Сільпо, АТБ, Центральний ринок • Ліцеї №1 та №13, садочки • Ресторани та кавʼярні • До Ратуші - 5 хв пішки
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    145 000 $
    2 302 $/м²

    Бельведерская ул., 23

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Бельведер ЖК Бельведер
    2 комнаты
    63 / 22 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    2021 год постройки
    вчера
    2кім.квартира в центрі міста по вул.Бельведерська Продається 2-кімнатна квартира з кухнею-студією в новобудові бізнес-класу по вул. Бельведерська. Новобудова введена в експлуатацію. Квартира знаходиться на 8 поверсі. Загальна площа квартири 62,8м2....
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    298 000 $
    2 759 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., 136

    3 комнаты
    108 / 50 / 16 м²
    этаж 4 из 15
    2023 год постройки
    2 дня назад
    ЕКСКЛЮЗИВНА 3-КІМНАТНА КВАРТИРА В ЖК "ПАРУС" | ПРЕМІУМ-КЛАС Пропонується до продажу розкішна 3-кімнатна квартира у престижному житловому комплексі клубного типу ЖК "Парус" вул. Гетьмана Мазепи Загальна площа: 108 м2 Поверх: 4/11 ПЕРЕВАГИ ОБ’ЄКТА: • Будинок преміум-класу, закрита територія • Квартира двохстороння, на поверсі дві квартири • Висота стелі — 2,9 м, відчуття простору і світла • Заведено 9кВт електроенергії ІНТЕР’ЄР ТА ОСНАЩЕННЯ: • Якісний дизайнерський ремонт із сучасних матеріалів • Комбіноване опалення: електричний котел + дахова котельня • Підігрів підлоги по всьому периметру квартири • 3 інверторні кондиціонери • Всі меблі та побутова техніка входять у вартість • Вхідні...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    88 530 $
    650 $/м²

    Княгинин ул., 44

    4 комнаты
    136 / 67 / 25 м²
    этаж 14 из 15
    вчера
    Продаж дворівневої 4кім квартири по вул. Княгинин Площа: 136,2 м Поверх: 14/15 Стан: сирець Всі комунікації: вода, газ, електрика Переваги: Дворівневе планування - простір і комфорт для всієї сім’ї Цегляне будівництво Залізобетонні сходи між рівнями Видова тераса з панорамою міста Двір без машин Багаторівневий підземний паркінг, ліфт піднімається просто до квартири Будинок зданий і частково заселений Ідеальне розташування - поруч школи, садочки, магазини, спортзал, ТЦ та зупинки транспорту Домовляйся про огляд уже сьогодні!П
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    88 500 $
    1 321 $/м²

    Национальной Гвардии ул., 12

    БЕЗ КОМИССИИ Арсенал
    2 комнаты
    67 / 24 / 12 м²
    этаж 12 из 12
    вчера
    2кім по вул.Нац Гвардії Бк Спілка площа 67м2 поверх 12/12 ліфт їде на 12тий, зверху є тех приміщення Ціна 86.500$ квартира не мансарда, повноцінна, усі меблі та техніка залишаються, підігрів підлоги стандарт, дві окремі кімнати, кухня, роздільний санвузол та гардеробна кімната
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    95 000 $
    1 033 $/м²

    Ленкавского ул., 2

    3 комнаты
    92 / 36 / 30 м²
    этаж 12 из 15
    вчера
    3Кім квартира в ЖК Манхеттен Поверх - 12/16 Один із найкращих комплексів в Івано-Франківську. Топова локація близько до центру та міського озера. Двір закритого типу. Підземний паркінг. Мультифікціональні дитячі майданчики із прорезиновим покриттям. В будинку 2 ліфта. На території є дитячий садок "Благозаврик".
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.